עיצוב ומיתוג

על מנת ליצור הבדל וייחודיות בינך לבין המתחרים שלך!

 

עיצוב ומיתוג העסק שלך יכול להשפיע הרבה על איך אנשים מסתכלים על העסק שלך והמסר שאתה משדר!

ברוב המקרים אנשים לא משקיעים מספיק בנושא הזה או לא מייחסים לו חשיבות ועל כן נוצר מצב שבו גם אם אתה מקצועי מאוד בתחום שלך, המון פעמים העסק שלך נבלע בין הרבה מתחרים שונים כי אנשים פשוט לא זוכרים את ההבדל בינך לבין המתחרה שלך.

מיתוג ועיצוב נכון של העסק שלך הוא שלב קריטי בעולם האינטרנט כי הלקוחות היום כבר רגילים לראות עיצוב אסטתי והדבר מבחינתם נתפס כהבדל משמעותי בין עסק מקצועי ולא מקצועי.

דגש חשוב נוסף הוא להביא לידי ביטוי את העסק עצמו בעזרת תמונה נכונה או לוגו נכון שבזכותו אנשים ידעו על מה מדובר עוד לפני שהספיקו לשוחח איתך! מיתוג שמציג ערכים, מקצוענות ומקצועיות מהרגע הראשון הוא אבן דרך בסיסית בהצלחה שלך כעסק בעולם של היום.

אנחנו בחברת ACTWISE מציעים מגוון שירותים בנושא ובונים לך את העיצוב בצורה כזו שתביא אותך לידי ביטוי בצורה הטובה ביותר ותיצור הבדל משמעותי בינך לבין המתחרים תוך מתן דגש על הכרות עמוקה עם הלקוח מצד אחד ומגוון פתרונות שונים ומגוונים במחירים נוחים לכל אחד!

תבחר את השירות שמתאים לך ביותר או שתשאיר פרטים ואחד מיועצינו יחזור אליך לשיחת הכרות קצרה!

עיצוב לוגו

לוגו מקצועי הוא כזה שמביא את אופי העסק לידי ביטוי עוד לפני שהלקוח הכיר אתכם ויצר איתכם קשר. עיצוב נכון, נקי, עם מסר חד וברור זו הדרך שלכם לבלוט!

כרטיס ביקור

כרטיס ביקור זה אחד הכלים הכי משמעותיים שיש לכם כבעל עסק כי זו הדרך שלכם להישאר בזיכרון של הלקוח

פלייר

לצערנו לא כל הלקוחות שלכם עדיין נמצאים באינטרנט, אז למה לא לתת להם גם את השירותים שלכם?

עיצוב אתרים

בדיוק באותה הצורה כמו שאתם משקיעים לא מעט כסף בעיצוב העסק שלכם בעולם האמיתי, עיצוב מקצועי וייחודי לאתר האינטרנט שלכם ישאיר טעם של עוד!

במידה ואתם מעוניינים באחד השירותים, אתם מוזמנים ללחוץ על הקישור הבא ולבדוק את העלות של השירות שאתם צריכים

או לחילופין להשאיר פרטים כאן למטה ואחד היועצים שלנו יחזור אליכם בהקדם!

    דילוג לתוכן